ALBAPLUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ALBAPLUS

Producent: Albaplus

ALBAPLUS. Wyjątkowe, niespodziewanie oczekiwane produkty, które mogą stanowić alternatywę dla wszystkich tych, którzy tęsknią za produktami wyrażającymi ich kreatywność i samorealizację. Historia, która wywodzi się z przywództwa Metalmeccanica Alba podczas tworzenia akcesoriów meblowych, a która ewoluowała i zakończyła się produkcją designerskich krzeseł i stołów. Spontaniczny i naturalny. Nasi projektanci osiągają unikalne rozwiązania, badając relacje, jakie tworzy obiekt z tymi, którzy go używają. I tak produkty Albaplus określają charakter środowiska, w którym przebywają, i uzupełniają go o rutynę dnia codziennego. Każde siedzisko czy stół oferuje inną perspektywę, oferując swoje usługi wszystkim tym, którzy chcą wyróżnić się smakiem i wyrafinowaniem, prezentując przeznaczenie z oryginalnym zacięciem. Albaplus cieszy się międzynarodowym doświadczeniem, które Metalmeccanica Alba zdobyła z biegiem czasu. Sieć sprzedaży obejmująca wszystkie kontynenty i docierająca do największych miast dzięki sieci dystrybutorów, aby zapewnić poziom pomocy, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wszystko to jest koordynowane przez nasze biuro w Treviso, które opiera się na organizacji, która może szybko zarządzać zapytaniami ofertowymi, próbkami i dostawami. Wszystko z serdecznością, uczynnością i życzliwością, bo świeżość marki jest bezpośrednim efektem tych, którzy są jej częścią.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek