ALAPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 211 elementów

ALAPE

Producent: Alape

Od ponad 120 lat Alape postrzega stal szkliwioną nie tylko jako materiał, ale także jako najsilniejsze źródło inspiracji. Właściwości materiału stały się kompasem dla naszego projektu, pozwalając na nadanie kształtów produktom, które w równym stopniu spełniają podstawowe ludzkie potrzeby w zakresie czystości i estetyki.

Nieustannie dążymy do osiągnięcia pełnej zgodności materiału, kształtu i funkcji. W końcu wymagana jest harmonia między tymi aspektami, aby sprostać wysokim i zróżnicowanym wymaganiom naszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek