ADARTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ADARTE

Producent: Adarte

Sukces ADARTE, jednego z najaktywniejszych producentów nowoczesnych obiektów outdoorowych, jest wynikiem zaangażowania i poświęcenia poszczególnych komponentów, ponieważ to właśnie dzięki pasji rodzą się najbardziej innowacyjne pomysły. Pasja staje się najlepszym rozwiązaniem dla Outdoor Living.

Od trzydziestu lat w dziedzinie osłon przeciwsłonecznych i bioklimatycznych pokryć dachowych, dzięki dbałości o szczegóły i innowacjom technologicznym, ADARTE staje się wyłącznym właścicielem włoskiego stylu, znanego z czystego designu która odkrywa tajniki konstrukcji krawieckich.

Pomysł na przestrzeń życiową zrodzoną ze spotkania technologii i designu, czystych linii i minimalistycznego stylu dla nowej idei nowoczesności. Wybór, który łączy w sobie rygor i oryginalność, przyszłość i teraźniejszość, wyrafinowanie i prostotę. Niezbędność i wygoda, aby scharakteryzować wszystkie style.

Nasze urządzenia reprezentują doskonałość niezawodności i wymagają minimalnej konserwacji. Współpracujemy z Tobą, aby Twoja przestrzeń na zewnątrz była taka, jakiej pragniesz, najpierw w naszych pracowniach projektowych, potem w Twojej codziennej rzeczywistości.

KREATYWNOŚĆ

Inwestowanie w ludzi, aby stali się aktywnymi komórkami zmian i transformacji, aby konkretnie wpływać na wyniki biznesowe i przejrzystą strukturę procesy produkcji. W ostatnich latach firma coraz częściej inwestuje w rozwój kreatywnego myślenia jako kluczowej kompetencji, którą należy zdobyć, aby odpowiadać na coraz bardziej aktualne i inne niż w przeszłości procesy zmian.

ADARTE specjalizuje się również w obszarze ROZBUDOWA DOMU, z produktem, który sprzyja jakości, bezpieczeństwu i wygodzie, a także wytwarzaniu przestrzeni wyciętych termicznie i staje się jedynym niezawodnym rozmówcą w zakresie nadbudowy domu z aluminium.

JAKOŚĆ

Jakość jest czynnikiem konkurencyjnym i strategicznym, na polega na utrzymaniu się na rynku, byciu konkurencyjnym i wyróżnianiu się na tle konkurencji. Firma wyróżnia się wśród najbardziej prestiżowych marek outdoorowych we Włoszech, z certyfikatami i certyfikatami, które potwierdzają produkt. Dzięki sieci partnerów włoskich i europejskich, jako firma międzynarodowa, zapewnia swoje moce produkcyjne i know-how.

Jako producent systemów solarnych i osłon oferuje produkt zgodny z duchem czasu i potrzebami rynek stworzony przy użyciu innowacyjnych technologii. Prawdziwą przewagą konkurencyjną świata outdooru jest wysoka jakość, szybkie terminy dostaw oraz wykwalifikowany personel.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek