AB COPENHAGEN DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 82 elementów

AB COPENHAGEN DESIGN

Producent: AB Copenhagen Design

AB Copenhagen Design (ABCD) to rodzinna firma założona w Wielkiej Kopenhadze. Wszystkie nasze projekty są wykonywane ręcznie w naszych własnych warsztatach nadzorowanych przez Goodweave. Każdy etap procesu produkcyjnego, czy to barwienie wełny, czy skomplikowane tkanie, jest wykonywany ręcznie. Ponieważ nasze dywany są wykonywane ręcznie, (ABCD) możemy dostosować Twój dywan do dowolnych wymagań, tworząc naprawdę wyjątkowe wyroby rzemieślnicze.

W naszych kolekcjach pozyskujemy i wykorzystujemy najlepsze dostępne naturalne materiały tekstylne. Nasza produkcja opiera się również na zdrowych zasadach etycznych zapewniających bezpieczne warunki pracy w naszych warsztatach oraz zachowanie lokalnych historycznych tradycji tkackich. Zarejestrowanym projektantom wnętrz i architektom oferujemy warunki handlowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek