VISTA ALEGRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 60 z 60 elementów
Pokazuje 49 - 60 z 60 elementów

VISTA ALEGRE

Producent: Vista Alegre

Vista Alegre, wielokrotnie nagradzana portugalska marka wysokiej jakości porcelany, kryształu ołowiowego i innowacyjnego oświetlenia, jest uznawana za jedną z wiodących marek zastawy stołowej i upominków na świecie. Synonim harmonii, tradycji i nowoczesności, Vista Alegre wyróżnia się na rynku portugalskim i międzynarodowym w sztuce zastawy stołowej, wystroju domu, upominków, oświetlenia i wyposażenia hotelowego na najwyższym poziomie.


< br/> Marka z głębokim dziedzictwem, oryginalna fabryka porcelany Vista Alegre została założona w 1824 roku w Ílhavo w Aveiro i nadal stanowi integralną część portugalskiej kultury i historii, jednocześnie zdobywając wyjątkową uniwersalną reputację i utrzymując swój status na całym świecie jako insygnia luksusu.Vista Alegre łączy tradycję i dziedzictwo z precyzyjnym wykonaniem najbardziej zaawansowanej technologii i wzornictwa
pozostając w czołówce produkcji porcelany i kryształów, przy jednoczesnym zachowaniu związku z jego portugalskim dziedzictwem. Jego jakość jest powszechnie uznawana, a jej usługi są używane w muzeach i oficjalnie przez wiele rodzin królewskich i nazwisk na całym świecie, takich jak prezydent Republiki Portugalskiej, Biały Dom, królowa Anglii Elżbieta II, król Hiszpanii Juan Carlos, królowa Beatrix of the Netherlands oraz kilka ambasad na całym świecie.Ta prestiżowa marka prowadzi stały, otwarty dialog między tradycją a nowoczesnością, aby tworzyć świeżość i oryginalność, zachowując jednocześnie znakomita doskonałość i niezachwiane dziedzictwo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek