VALAISIN GRÖNLUND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 235 elementów

VALAISIN GRÖNLUND

Producent: Valaisin Grönlund

Valaisin Grönlund jest producentem oświetlenia wnętrz i abażurów. Firma została założona w 1981 roku i od tego czasu prowadzona jest przez rodzinę Grönlund. Siedziba firmy znajduje się w Kaarinie, w południowo-zachodniej Finlandii. Valaisin Grönlund działa zarówno na rynku detalicznym, jak i kontraktowym i jest znana z wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej i przyjaznej obsługi klienta.

Kolekcja oświetlenia wnętrz Design by Grönlund to obszerna kolekcja Lampy designerskie w stylu skandynawskim, nowoczesne lampy kryształowe oraz kolekcja oświetlenia LED przeznaczona dla osób ceniących styl i indywidualny design. Jako specjalność w kolekcji można znaleźć ciekawe i innowacyjne wisiorki akustyczne. Produkty można kupić w wysokiej jakości sklepach meblowych, domach towarowych, sklepach oświetleniowych i sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Valaisin Grönlund jest również ekspertem w dziedzinie oświetlenia projektowego. Dzięki 37-letniemu doświadczeniu nasza firma dostarcza niestandardowe rozwiązania oświetleniowe, unikalne lampy i abażury do hoteli, restauracji, statków wycieczkowych, biur i miejsc publicznych na całym świecie. Możemy zacząć od szkicu architekta lub po prostu pomysłu lub szkicu - po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie oświetleniowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek