URBIDERMIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

URBIDERMIS

Producent: Urbidermis

Urbidermis to firma zajmująca się montażem elementów urbanistycznych z siedzibą w Parc de Belloch (Barcelona, ​​Hiszpania). Od ponad 30 lat Urbidemis angażuje się w koncepcję projektowania, która promuje współistnienie, humanizuje miasta i nadaje im tożsamość i poczucie przynależności. Zaczynaliśmy w okresie wielkich przemian politycznych w Hiszpanii. Wraz z liderami transformacji w Olympic Barcelona, ​​odegraliśmy rolę w odnowieniu miejskiego krajobrazu naszego miasta i jego pozycji jako punktu odniesienia w projektowaniu urbanistycznym. Dziś Urbidermis pomaga poprawić współistnienie w przestrzeni publicznej i prywatnej na całym świecie. Dążymy do bardziej społecznych, bardziej połączonych i zrównoważonych miast, w których elementy miejskie promują bardziej przyjazne dla użytkownika wrażenia i lepszą konserwację, gdzie światło, woda, odpoczynek, bezpieczeństwo i informacje mają swoją przestrzeń i są w zasięgu ręki. Nasz katalog przedstawia wysokiej jakości przedmioty, produkowane lokalnie w Hiszpanii. Są to elementy godne zaufania, funkcjonalne i trwałe, które poruszają emocjonalnie dzięki swojej estetyce i zachęcają do bardziej harmonijnego rozwoju obszarów miejskich zarówno w dzień, jak iw nocy. Są racjonalnymi, zrównoważonymi elementami dla miasta dwóch prędkości: technologicznego, połączonego i ludzkiego.

Redaktor Urbidermis Dla Urbidermis montaż był naszą siłą napędową
koniecznie skromnym biurem, które składa hołd twórczemu talentowi naszego autora. Od 1985 roku selekcjonujemy, podejmujemy i skupiamy się na dobrze zaprojektowanych produktach, dziełach innych, których autorstwo jest chronione intelektualnie i zarejestrowane.

Misja Urbidermis Naszą misją jest współpraca z architektami, architektami krajobrazu , projektanci oświetlenia, urbaniści i administracja publiczna w celu ulepszenia przestrzeni miejskich. Wiemy, że każde zlecenie to wyjątkowe przedsięwzięcie. Nasze zespoły projektowe i produkcyjne współpracują z kierownikami projektów, aby uzyskać najlepsze wyniki. Oferujemy wspierające i konfigurowalne rozwiązania, które uwzględniają kryteria zrównoważonego rozwoju oraz estetyczne i funkcjonalne wzornictwo wysokiej jakości, aby spełnić najbardziej specyficzne potrzeby. Mamy duże doświadczenie i lubimy to, co robimy.

Globalne wzornictwo, lokalna produkcja Od ponad trzech dekad firma Urbidermis oferuje nasze rozwiązania dla setek miast o różnej wielkości io zdrowym stanie. Nasze elementy zostały zaprojektowane tak, aby poprawić wrażenia użytkownika dla obywateli bez estetyki na pierwszym planie, z dobrym gustem do trzeźwości i troski o minimalizację kosztów utrzymania i zapewnienie łatwości zarządzania. Projektujemy w Barcelonie dla świata. Nasi partnerzy i przyjaciele w LandscapeForms w USA, w Landmark w Australii oraz w Fel Group w Nowej Zelandii od wielu lat posiadają licencję na lokalną produkcję naszych elementów. Jesteśmy odpowiedzialni za produkcję bezpośrednio dla Europy i reszty świata. Ponieważ rozum i emocje są kategoriami powszechnie podzielanymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek