URBI ET ORBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów

URBI ET ORBI

Producent: Urbi Et Orbi

Pracownia URBI ET ORBI to miejsce, w którym rodzą się nowe trendy w projektowaniu i produkcji obiektów betonowych.

”Beton od zawsze był głównym materiałem naszych konstrukcji. Naszą specjalnością jest jednak jej obróbka: nadanie jej formy, koloru, kształtu, faktury i charakteru. To, co zawsze wzbudzało nasze podekscytowanie, to nieskończone możliwości oferowane przez samą jego naturę i właściwości, a wyjątkowość każdej konstrukcji jest dokładnie tym, co sprawia, że ​​nasz związek z tym materiałem jest kompletny.”

Nasze projekty były kiedyś bardzo dużą skalę, na budowach. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęliśmy testować swoje umiejętności na znacznie mniejszą skalę, w ciasnej przestrzeni warsztatu. Dlatego rozpoczęliśmy zupełnie nowe przedsięwzięcie, i to całkiem porywające. Oczywiście wiele czasu, badań, prób projektowych (i kofeiny!) kosztowało nas, aby tym razem w 2012 roku stworzyć pierwszą serię produktów, a także dyskretną markę URBI ET ORBI.


Osoby stojące za URBI ET ORBI:
Chociaż spotykamy się przypadkowo, jesteśmy zespołem, który pracuje razem od spotkania, zamieniając się w idealne dopasowanie podczas pracy. Dbamy o każdy szczegół, przekraczając wszelkie granice naszej kreatywności i projektów.
Na tych stronach znajdziesz nasze produkty posortowane według kategorii.Duża kolekcja umywalek betonowych, kilka rodzajów armatury z lanego betonu , cementowe płytki ścienne, betonowe meble, a także przedmioty dekoracyjne.


Nasze surowce.
''Beton jest wszędzie! Ma przeszłość, teraźniejszość i długą przyszłość!
Postrzegamy beton jako materiał o nieograniczonych możliwościach i maksymalnie je wykorzystujemy.
Nie ograniczamy naszego postrzegania betonu tylko do jego forma przemysłowa. Beton może pasować wszędzie, o ile nada się mu odpowiednią formę, kształt, fakturę, a czasem nawet kolor.
Wierzymy w jego naturę, jego plastyczność. Szanujemy jego charakter i akceptujemy go takim, jaki jest. Beton to nie tylko chwilowy trend, to trwała wartość. Każdy przedmiot wykonany z betonu zyskuje na wartości dzięki swojej wyjątkowości, swojemu charakterowi, wyglądowi.”

Surowce, których używamy w URBI ET ORBI cieszą się międzynarodowym uznaniem, zarówno ekologicznym, jak i przyjaznym dla człowieka . Takimi przykładami są specjalne mieszanki GFRC i UHPC, najbardziej wyrafinowane postępy w branży betonowej.
Opracowujemy nowe techniki, odcienie, a także różne szczególne wykończenia, takie jak lastryko, piasek itp.
Nasz produkcja jest wykonywana ręcznie, zharmonizowana z europejskimi normami i dyrektywami każdej kategorii produktów.
Dlatego w URBI ET ORBI tworzymy bezpieczne, funkcjonalne, najwyższej jakości produkty, które wyróżniają się w każdym otoczeniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek