TURRI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

TURRI

Producent: Turri

Kierujemy się miłością i szacunkiem do klasycznego poczucia tradycji, która wymaga bezkompromisowych standardów jakości, nawet jeśli interpretacje są nowoczesne i innowacyjne. Opierając się na tych założeniach, styl Turri jest sposobem myślenia o luksusie w dekoracji wnętrz, który zbudował nam międzynarodową reputację włoskich produktów.
Naszą „misją” jest wprowadzenie sztuki luksusowego stylu życia do każdego pomieszczenia poszukujący luksusu zawsze odnajdzie w Turri głębokie zrozumienie swoich dążeń (pragnienia).

PRODUKTY Produkty Turri charakteryzują się luksusową linią klasyczno-współczesną będącą podsumowaniem trzech prostych, podstawowe pojęcia: oryginalność, autentyczność, niepowtarzalność.
Włoski kunszt i umiejętności manualne oznaczają dla Turri ogromną dbałość o jakość surowców, dbałość o szczegóły i zamiłowanie do tego, co piękne. Nadruk rzemieślnika „Made in Italy” na wszystkich naszych produktach zawiera naszą kulturę, naszą tożsamość i niekończącą się wartość. Nasza miłość do pracy ręcznej wynika z naszych kreacji - umiejętności dotykania rękami jakości materiałów, wybierania tych najlepszych, przekształcania ich i dawania im życia - co jest naszą pracą i naszą pasją.
Meble Turri to wykonane z prestiżowych materiałów i wysokiej jakości rzemieślniczych wykończeń, które są wynikiem ciągłych badań, pozostają w harmonii między sztuką a technologią. Zdobienia znajdujące się na produktach celebrują głębokie emocje i prymitywne uczucia, poprzez kombinację użytych kolorów. To wyjątkowe egzemplarze, które potrafią wzbudzić ciepło luksusu i stworzyć ponadczasowe chwile. Atmosfera tworzona przez modne meble i dodatki jest idealnie dopasowana do najbardziej wymagających klientów.
Każdy element jest pomyślany tak, aby osiągnąć maksymalne rezultaty pod względem formy, jakości i prestiżu.

KONTRAKT Ogromna wszechstronność Turri jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające specyfikacje dzięki produktom, które są wysoce spersonalizowane. Sektor kontraktowy jest bardzo ważny dla firmy z realizacją ważnych integralnych projektów, które obejmują wszystkie aspekty. W rzeczywistości zajmują się kompletnymi projektami wyposażenia, które obejmują wszystko, od podwieszanych sufitów, stolarki, drzwi i marmuru, a także mebli zaprojektowanych na zamówienie i dostosowanych do indywidualnych potrzeb, które są idealne dla każdego środowiska, czy to luksusowej prywatnej rezydencji, wielkiego hotelu, restauracji , czy jacht.
„Dostosowanie” standardowej propozycji to sposób, w jaki Turri jest w stanie być niezwykle wszechstronny i realizować niejednorodne projekty: od średnio-małych dostaw do większych, gdzie każda jednostka może być charakteryzuje się indywidualnym rozwiązaniem.
Sztuka dekorowania stylem zależy w dużej mierze od umiejętności zrozumienia gustów klienta i dostosowania się do funkcjonalności różnych środowisk. Właśnie dlatego Turri można uznać za mistrza stylu.

EWOLUCJA MARKI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek