TALENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 160 elementów

TALENTI

Producent: Talenti

Talenti produkuje meble ogrodowe zaprojektowane przez światowej sławy projektantów. Firma powstała w 2004 roku, kiedy Fabrizio Cameli zdecydował się na produkcję klasycznych mebli ogrodowych o najwyższej jakości i wykończeniu. Pierwsze kolekcje zawierały eleganckie elementy o antycznym charakterze, inkrustowane kamieniami z terakoty i charakteryzujące się niestandardowymi formami i kolorami. W 2007 roku Talenti zaczął studiować bardziej współczesne linie we współpracy z projektantem Karimem Rashidem, który uświęcił markę jako lidera w sektorze życia na świeżym powietrzu. Ten pierwszy krok zbliżył Talenti do projektantów o międzynarodowej renomie. Dziś jest to stale rozwijająca się marka zaangażowana w rozwój i rozpowszechnianie swojej nazwy na całym świecie. Talenti oferuje bogaty wybór sof, krzeseł, stołów, akcesoriów i dodatków zewnętrznych o niepowtarzalnym i niepowtarzalnym stylu. Meble charakteryzują się użytymi materiałami, dbałością o finezyjne wykończenia i detale oraz studium przestrzeni. Celem marki jest tworzenie kolekcji, które zaspokoją każdą potrzebę dzięki wyrafinowanym i funkcjonalnym meblom, które mogą odmienić przestrzeń zewnętrzną i wytrzymać próbę czasu. Talenti poszukuje innowacji, aby odkrywać nowe trendy i opracowywać projekty odpowiadające potrzebom osób, które będą korzystać z jej krzeseł, stołów i akcesoriów meblowych. Badania i eksperymenty napędzają firmę do tworzenia odpornych i ekskluzywnych produktów.
Talenti Icon - wyrafinowane i funkcjonalne meble ogrodoweIcon to kolekcja Talenti zaprojektowana przez wybitnych międzynarodowych projektantów. Każdy element ożywa i wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym stylem łączącym funkcjonalną precyzję, wyrazistą pojemność i uderzające detale. Katalog Icon oferuje meble o osobowości, w tym krzesła, stoły, leżaki i inne artykuły, które mogą uatrakcyjnić każdy kontekst na świeżym powietrzu.
Obszerna kolekcja Cruise Alu obejmuje dwu- lub trzyosobowe sofy ogrodowe i ławki ogrodowe, które tworzą wyrafinowaną i relaksującą atmosferę i są odporne na czynniki atmosferyczne. Przedmioty te można łączyć ze stołami i stolikami kawowymi z tej samej kolekcji Cruise Alu w wersji prostokątnej, kwadratowej i okrągłej z blatami z kamionki porcelanowej i drewnianymi ramami o różnych wysokościach, dzięki czemu są wystarczająco uniwersalne, aby można je było używać jako stoliki kawowe obok sofy, np. Casilda lub jako stół obiadowy lub obiadowy w ogrodzie.
Kolekcja Cleo Teak oferuje szeroką gamę produktów outdoorowych, takich jak modułowe geometryczne sofy ogrodowe z tkaniny z szerokimi siedziskami i tekstylne fotele w wersji klasycznej i bujanej, które mogą modulować przestrzeń zewnętrzną w dynamiczny sposób. Kolekcja Cliff autorstwa Ludovica i Roberto Palomba obejmuje stoły ogrodowe, sofy, fotele, krzesła i leżaki charakteryzujące się splotem, który na nowo interpretuje koncepcję outdooru, oferując świeży i niepowtarzalny styl dzięki innowacyjnym liniom.
Śródziemnomorski design i kombinacje materiałów : kolekcja Premium firmy Talenti Pod wpływem włoskiego i międzynarodowego wzornictwa, Premium charakteryzuje się śródziemnomorskimi formami. Wysokiej jakości produkty są eleganckie i kolorowe, nadając światło i elegancję każdemu ogrodowi. Premium obejmuje sofy i fotele do stref relaksu oraz stoły, stoliki kawowe i siedzenia do jadalni. Kolekcja składa się z kultowych foteli Panama, leżaków, leżaków, puf i sof o bogatych formach i charakterystycznych splotach, które tworzą cienie inspirowane ruchem palm na morskiej bryzie.
Kolekcja Cleo Alu to młoda, dynamiczna produkt zrodzony z chęci eksperymentowania z nowymi kombinacjami. Lekkość aluminium łączy się ze współczesnymi betonowymi powierzchniami i elegancką tapicerką z tkaniny, tworząc produkty, które dopasowują się do każdej przestrzeni zewnętrznej.
Meble ogrodowe Talenti do sprzedaży online w sklepie Maximus DesignLeżaki, krzesła, stoły i sofy zewnętrzne. Meble ogrodowe Talenti dostępne są w sklepie internetowym Maximus Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek