TACCHINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów

TACCHINI

Producent: Tacchini

Tacchini to firma rodzinna, specjalizująca się w projektowaniu i sprzedaży mebli do domu, biura i kontraktów, zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Od momentu założenia przez Antonio Tacchiniego w 1967 roku firma kontynuuje tradycję rzemieślniczą właściwą miejscu jej powstania. Z biegiem lat, obok tej wartości, częścią misji firmy stały się zrównoważony rozwój, zasady Made in Italy i poszukiwanie jakości estetycznej. Współpracując z wieloma projektantami o międzynarodowej renomie, firma zrobiła kolejny krok w kierunku zaistnienia w branży meblarskiej. Tacchini projektuje i produkuje sofy, fotele, stoły i krzesła oraz systemy modułowe do wyposażenia domu, biura i kontraktu, wraz z rozwiązaniami dla obszarów zewnętrznych. Znakiem rozpoznawczym marki jest ciągła dbałość o jakość materiałów, które są wybierane i przenoszone przez 50 km od bieguna przemysłowego w Brianza, między Como a Mediolanem. Spotkanie między innowacją, ręczną robotą i designem ożywia bogaty i wieloaspektowy katalog. Jako potwierdzenie potwierdzonej wiarygodności marki, firma Tacchini wprowadziła w 2012 roku System Zarządzania Jakością certyfikowany zgodnie z rozporządzeniem UNI EN ISO 14001:2004.

Rozwiązania Tacchini dla przestrzeni mieszkalnejKatalog firmy Tacchini oferuje szeroką i różnorodną gamę rozwiązań do wyposażenia salonu. Propozycje Tacchini obejmują sofy liniowe i narożne, skórzane i tekstylne, ławki z oparciem, pufy, wszystkie elementy, które idealnie pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni i są dostępne w wielu kształtach, tonach i liniach.
Marka wszechstronność znajduje odzwierciedlenie w bogatym katalogu obejmującym wiele kolekcji, wśród których jest kolekcja Julep, zaprojektowana przez Jonasa Wagell i zwycięzca Maximus Design Design Awards 2018 – wygranej przez kolekcję Roma w poprzednim roku – oraz Muuuz International Awards. W 2017 roku linia Santiago zdobyła German Design Awards. To tylko próbka wielu wyróżnień, jakie kreacje Tacchini zostały obdarzone w ciągu ostatnich kilku lat.
Wśród nowości jest zauważalna kolekcja Five to Nine, zaprojektowana przez Ariannę Lelli Mami i Chiarę Di Pinto, założycielki prestiżowe Studio Pepe. Kolekcja składa się z ławki z ramą wykonaną z lakierowanego drewna o otwartych porach i toczonych nóg, do których przymocowane jest siedzisko, składające się z oddzielnych podpór. Ławkę można przekształcić w leżankę, wstawiając podłokietnik i oparcie, kompozycję, którą można uzupełnić okrągłym stolikiem kawowym, przydatnym uzupełnieniem, które pozwoli lepiej cieszyć się strefami wypoczynkowymi lub poczekalniami.
Oferta siedzisk by Tacchini obejmuje również segment krzeseł i stołków i oferuje zróżnicowaną propozycję stylistyczną oraz szeroki wybór materiałów, aby zaspokoić potrzeby każdej klienteli w środowisku domowym i kontraktowym. Wśród nich wyróżnia się krzesło Babela, będące rewizją oryginalnego, zaprojektowanego przez Achille e Pier Giacomo Castiglioni w 1958 roku, wykonanego z ramy z drewna bukowego i skorupy pokrytej tkaniną. Krzesło Memory Lane zaprojektowane przez Christophe Pillet czerpie inspirację z modeli z lat 50. dzięki cylindrycznej konstrukcji z malowanego proszkowo metalu w kolorze turkusowym lub brązowym, na którym spoczywa wyrafinowana pikowana tapicerka zabezpieczona elastycznymi paskami, znak firmowy tego siedzenia.< br/>
Stoły, stoliki boczne i systemy modułowe do wyposażenia wnętrz i na zewnątrz Katalog Tacchini rozszerza się o segment stołów i stolików bocznych do użytku domowego, ale także do poczekalni, kontekstów profesjonalnych i komercyjnych, z rozwiązaniami wywiera pewien wpływ również na przestrzenie publiczne.
Uniwersalność Tacchini staje się również widoczna dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów, od drewna po metal i marmur. Model sygnatury katalogu to kolekcja Kelly, która również otrzymała liczne międzynarodowe wyróżnienia za design i ergonomię swoich produktów. Kolekcja stolików Soap zaprojektowana przez Gordona Guillaumiera jest już bestsellerem marki, wzbogacona o nowe wykończenia, z powlekaną metalową podstawą rurową i drewnianym blatem.
Studiopepe podpisało również nową kolekcję stolików kawowych Pluto, rzeźbiarskie formy podstawy złożone z trzech masywnych betonowych nóg o kubistycznym rezonansie, podtrzymujących blat z litego drewna z ostrzem typu bullnose. Bardzo cenione są również rozwiązania zaprojektowane i wyprodukowane przez Tacchini w odniesieniu do systemów modułowych, pomyślanych od początku w celu zoptymalizowania wykorzystania i dodania wartości do każdego środowiska dzięki ich adaptacyjności, wydajności, komforcie i estetyce. Wśród nich czołową pozycję zajmuje kolekcja Polar, zaprojektowana przez Pearson Lloyd w 2006 roku i wciąż bardzo aktualna, do tego stopnia, że ​​została zintegrowana z systemem Polar Alcove w 2020 roku. Obejmuje sofy z różnymi wysokościami oparcia i trapezoidalne pufy, idealny dodatek do stworzenia intymnej wyspy w salonach.

Kupuj produkty Tacchini online na Maximus DesignThe Made in Italy dla środowiska domowego i kontraktowego na wyciągnięcie ręki! Znajdź meble marki Tacchini w sklepie internetowym Maximus Design z sofami, fotelami, stołami, krzesłami i meblami biurowymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek