SMARIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

SMARIN

Producent: Smarin

smarin to francuskie studio projektowe założone w 2003 roku przez projektantkę Stéphanie Marin.
smarin projektuje, rozwija i dystrybuuje projekty w dziedzinie mebli, scenografii i planowania przestrzennego na całym świecie.
Od swojej firmy pracownie badawcze i produkcyjne, pracownia smarin opracowuje nowe rozwiązania w postaci obiektów, instalacji czy wystaw.
Integrując w zespół komplementarne umiejętności, pracownia współpracuje z architektami, artystami, rzemieślnikami, osobowościami, które poszerzają jej praktykę.
Sercem konceptu pracowni jest badanie i oferowanie produktów wykonanych z naturalnych i trwałych materiałów.
smarin proponuje przedmioty do ponownego przemyślenia mechanizmów gestu i odnalezienia terapeutycznych automatyzmów.
Urządzenia instalacyjne firmy Smarin ułatwiają wynalezienie nowych postaw i postaw w przestrzeni publicznej lub domowej.
smarin lubi pracować nad projektowaniem systemów i stołków budownictwa mieszkaniowego, aby dostosować je do sytuacji, Zawsze w ruchu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek