ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Smarin Mobileshadows Zobacz większe

Smarin Mobileshadows

KOD: 200sd31157

ID: 280884

ProducentSmarin

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mobileshadows, cienie, które są swobodnie zawieszone, jak chmury unoszące się w świetle. Zestaw elementów do zawieszenia swobodnie w ramie okiennej lub osobno w ich własnej przestrzeni.
Rama wykonana jest ze stali ocynkowanej. Te chmury są dostarczane z regulowanym 2-metrowym kablem i magnesem, który można przymocować w dowolnym miejscu na kształcie, aby ustawić go w pionie, poziomie lub ukośnie. Różnorodność czterech kształtów pozwalająca wybrać zmienną kompozycję w każdym wymiarze.

Tkanina: 100% czysty jedwab lub 100% czysty len
Tkanina trudnopalna na zamówienie
Rozmiary:
Nimbostra 98/75 cm
Flocco 108/98 cm
Halo 88/68 cm
Nimbo 52/52 cm

Napisz opinię

Smarin Mobileshadows

Smarin Mobileshadows

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek