SIMONE CENEDESE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

SIMONE CENEDESE

Producent: Simone Cenedese

Od ponad trzech pokoleń fabryka szkła Simone Cenedese wyróżnia produkcję dzieł artystycznych z Murano. Reprezentatywnymi produktami firmy są oświetlenie, wyposażenie i przedmioty artystyczne. Simone Cenedese jest jednym z najbardziej znanych mistrzów wyspy i wyróżnia się ciągłym odnawianiem swoich pomysłów i tworzeniem nowych produktów, jednocześnie eksperymentując z nowymi technikami.

Najnowszy projekt Simone Cenedese Oprócz własnej produkcji, Simone Cenedese jest punkt odniesienia dla architektów, projektantów i artystów poszukujących projektów na zamówienie. Dzięki swoim kompetencjom artystycznym i doświadczeniu zawodowemu jest w stanie ukształtować dowolny projekt, interpretując i realizując wszelkie życzenia klientów oraz przenosząc ich życzenia do realnej formy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek