SECONDOME EDIZIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

SECONDOME EDIZIONI

Producent: Secondome Edizioni

Secondome Design Gallery to platforma projektowa, która skupia się na wschodzących światowych projektantach i innowacyjnych projektach. Galeria od dziesięciu lat poświęca swoją przestrzeń instalacji pracom projektowym, w których
każda praca, jako kolekcja lub seria limitowana, przemawia głośniej niż słowa w swojej kapryśnej naturze tematu kontra materiał. Przeważnie ręcznie robione produkty, honorujące rzemiosło i praktykę współczesnego rzemiosła, odzwierciedlają tradycyjne wartości projektowania, jednocześnie przełamując formę martwych przedmiotów sztuki. To więcej niż galeria, Secondome Edizioni, od kwietnia 2008 roku, również ugruntowała swoją pozycję jako marka, produkując własną kolekcję obiektów projektowych, ściśle współpracując z jej projektantami. Kładąc nacisk na markę Made in Italy, większość naszej produkcji jest wykonywana ręcznie na miejscu. Prace Secondome były wystawiane w najważniejszych muzeach świata: The Vitra Museum w Niemczech, The Shanghai Museum of Glass, The Grand Hornu w Belgii, La Triennale w Mediolanie, The New Museum w Nowym Jorku. Secondome bada i promuje połączenie innowacyjnego wzornictwa z włoskim know-how rzemieślniczym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek