REGGIANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

REGGIANI

Producent: Reggiani

Założona w 1957 roku firma Reggiani jest obecnie międzynarodowym punktem odniesienia w branży oświetleniowej, społecznością ekspertów w dziedzinie oświetlenia, która zapewnia swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z otwartym, opartym na współpracy podejściem do rozwiązywania problemów.
Ciągły rozwój innowacyjnych produktów i doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 50 lat działalności w tej dziedzinie nakreśliło coraz bardziej otwartą wymianę ze światem projektantów oświetlenia i architektów, z którymi Reggiani nawiązał relacje finansowane na dzielenie się pomysłami i najlepszymi praktykami i którym Reggiani zapewnia rozwiązania i wsparcie aby sprostać wszelkim wymaganiom kreatywnym.
Reggiani jest szeroko dystrybuowana w 80 krajach na całym świecie, a jej biura we Włoszech, USA, Wielkiej Brytanii, Chinach, Francji i Rosji zajmują powierzchnię 110 000 m2, w tym powierzchnie wykorzystywane do produkcji, biura, salony i magazyny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek