QUADRIFOGLIO GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 294 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 294 elementów

QUADRIFOGLIO GROUP

Producent: Quadrifoglio Group

Od 1991 roku Quadrifoglio Group produkuje meble do biura i mieszkania na umowę, aby zapewnić dobre samopoczucie, funkcjonalność i smak piękna w miejscach biznesowych na całym świecie. 30 lat historii charakteryzującej się wygodą i wellness, prostą elegancją i doskonałym kunsztem. Grupa Quadrifoglio to kompletność, niezawodność i szacunek dla środowiska. Dzięki stałemu rozwojowi realizowanemu z silnym międzynarodowym podejściem, Grupa jest dziś uznawana za jednego z głównych graczy na rynku mebli biurowych z kompletnym portfolio, które rozciąga się od mebli biurowych po ścianki działowe i kabiny akustyczne, od od wykonawczych po siedzenia hotelowe, aż po oświetlenie dekoracyjne i profesjonalne. Szeroka gama rozwiązań do tworzenia innowacyjnych i projektowych przestrzeni, zawsze gwarantujących łańcuch dostaw Made in Italy. Globalny i zorganizowany gracz, ale taki, który przez lata potrafił utrzymać silne cechy rzemieślnicze, takie jak włoski styl, detale o wysokiej wartości dodanej, prestiżowe materiały i surowce o niskim wpływie na środowisko, zdobywając znaczące certyfikaty dla sektora, w którym nasz Zaangażowane są grupy takie jak FSC, „Panel Ekologiczny” i CARB. Z tego powodu każdy produkt Quadrifoglio Group został zaprojektowany nie tylko po to, aby oferować dobre samopoczucie i funkcjonalność, ale także po to, aby zapewnić umiarkowane włoskie piękno w stylu i jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek