PULPO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

PULPO

Producent: Pulpo

„Pulpo przenosi się między Haute Couture i Prèt -à-Porter” – tak dyrektor zarządzający Patrick L'hoste definiuje podejście firmy. Patrick i Ursula L'hoste ożywiają świat designu od 2006 roku dzięki swojej wytwórni pulpo. Od tego czasu płonęło podekscytowaniem dla innowacyjnej współpracy i rozwoju unikalnych kolekcji mebli/oświetleń/akcesoriów.Ich wyczucie kształtów, kolorów i materiałów jest tak samo ważne jak rzemieślnicza perfekcja i bliski kontakt z manufakturami i samymi projektantami.

Pulpo współpracuje z szeroką gamą uznanych na całym świecie projektantów, w tym Sebastiana Herknera, Ferréola Babina, Meike Harde i Visser & Meijwaard.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek