OAK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 321 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 321 elementów

OAK

Producent: OAK

OAK jest wiodącą firmą w sektorze luksusowych mebli, tworzy i eksportuje meble na cały świat. Jako marka działająca w segmencie luksusowym, OAK charakteryzuje się pasją do wyposażenia.
Dzięki naszym zaawansowanym technologiom i infrastrukturze , nasza wyspecjalizowana kadra jest w stanie urzeczywistnić każdy projekt umeblowania z maksymalną efektywnością i umiejętnościami organizacyjnymi. Zapewniamy klientom nasze doświadczenie i włoską kreatywność w tworzeniu oprawy z osobistym stylem i wyrafinowanymi, wygodnymi, niepowtarzalnymi rozwiązaniami.
Misją Oak jest realizacja bardzo złożonych, wymagających zleceń przy jednoczesnej optymalizacji ram czasowych i kosztów.
Pracujemy w naszej branży od ponad trzydziestu lat, a dzięki jakości i wyrafinowaniu naszych mebli jesteśmy obecnie jednym ze światowych liderów w produkcji mebli zabytkowych i stylowych. Nasza międzynarodowa sieć logistyczna, skutecznie konsolidowana przez lata, umożliwia nam obecność we wszystkich zakątkach świata.
Oak wniósł luksus i charyzmę Made in Italy do ponad trzydziestu krajów.
Nasza siedziba znajduje się we Włoszech, w samym sercu obszaru Brianza, gdzie produkcja mebli rozpoczęła się w XVII wieku i gdzie umiejętności manualne i zdolności artystyczne w obróbce drewna są nadal żywą tradycją. Nasza fabryka w Cantù zajmuje zamkniętą powierzchnię 15 000 mkw., zatrudnia ponad osiemdziesięciu pracowników i czerpie z talentów wielu zewnętrznych profesjonalistów i rzemieślników.
Oak łączy długą tradycję doskonałego rzemiosła z nowoczesnymi umiejętnościami biznesowymi .Nasza firma jest podzielona na trzy dywizje, które oferują produkty i usługi w różnych sektorach branży meblarskiej. Oak Contract specjalizuje się w projektach „pod klucz”. Oak Classic oferuje wybór mebli w stylu vintage i z epoki. Oak Design wyraża współczesne, luksusowe meble. Te trzy działy zostały opracowane, aby zapewnić skuteczną odpowiedź na potrzeby międzynarodowej klienteli, która szuka najwyższej jakości i stylu, a także najwyższego poziomu usług i kompetencji”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek