MOMOCCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów

MOMOCCA

Producent: Momocca

Momocca to walencka firma meblowa, która została stworzona z myślą o dostarczaniu eleganckich rozwiązań przestrzeniom, które poszukują wyrafinowania. Jej modułowe i wszechstronne kolekcje są w pełni konfigurowalne, co sprawia, że ​​można je dostosować do każdej przestrzeni i miejsca. Wszystko to zostało opracowane zgodnie z filozofią projektowania opartą na wszechstronności, wyjątkowości i innowacyjności kolekcji, które obiecują, że z czasem pozostaną pożądane. Filozofia firmy Momocca broni bezpośredniego i osobistego traktowania swoich klientów poprzez ciągłą wymianę informacji, która wspiera przejrzystość relacji. Rezultatem tego wszystkiego jest dążenie do jakości w każdym szczególe, cel identyfikacyjny Momocki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek