MOLTOMENO.DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

MOLTOMENO.DESIGN

Producent: Moltomeno.Design

MOLTOMENO.DESIGN z siedzibą w NoLo w Mediolanie jest pomysłem Giorgio Martino i Samartha Kirloskar, duet, architekt i projektant przemysłowy, który współpracował, aby stworzyć markę, która kieruje się etosem „Tworzymy przedmioty dla lepszego życia. Estetycznie odejmujemy. Funkcjonalnie dodajemy”.

Po raz pierwszy zaprezentowali swoje prace podczas Fuorisalone - Milan Design Week 2019 i od tego czasu wystawiali się również na Design Week Genova 2019, gdzie zaprezentowali swoje meble, które są odpowiedzią na ich ciągłe badania wymagań funkcjonalnych, materiałów i ekspresjonizmu strukturalnego. Ich praca obraca się wokół takich tematów jak minimalizm, strukturalne piękno, uczciwość i ponadczasowa funkcjonalność. Ich produkty, z ogromnym naciskiem na detale, ukazują piękno konstrukcji mechanicznych, zakres ich wytrzymałości i dynamiki przy zachowaniu minimalnej estetyki. Położyli również nacisk na opakowanie, wygodę wysyłki i montażu swoich produktów, ponieważ wszystkie z nich można łatwo rozłożyć na kilka części i spakować na płasko do pudełek nie większych niż sylwetka największego elementu w każdym produkcie dla wygodna wysyłka.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek