MOBILTESINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 223 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 223 elementów

MOBILTESINO

Producent: Mobiltesino

MOBILTESINO, włoski producent mebli łazienkowych, powstał w 1978 roku jako firma stolarska. Siedziba firmy znajduje się w Ripatransone w prowincji Ascoli Piceno w regionie Marche. Głównym celem Mobiltesino jest połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, tworząc jednocześnie „włoską łazienkę”. Aby móc odpowiedzieć na indywidualne potrzeby, wszystkie produkty są szyte na miarę. Mebel wyposażony jest w tzw. system blumotion®, który umożliwia płynne otwieranie i płynne domykanie szuflad. Wśród kolekcji znajdują się m.in. Urban, Luxor czy HD.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek