MIRABILI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

MIRABILI

Producent: Mirabili

Kolekcja MIRABILI została zaprezentowana po raz pierwszy w Prato w 1986 roku w historycznym Pałacu Datini z katalogiem firmy Electa i sponsorowana przez Radę ds. Kultury Rady Prato, Prowincję Florencji i Region Toskański.
Później pokazywany na zaproszenie w Centrum George Pompidou w Paryżu, na Biennale Sztuki w Sydney, na wystawie „Abitare il Tempo” w Weronie, w Groninger Museum, we Włoskiej Akademii w Londynie, przy ul. „das Goldenezeitung” w Stuttgarcie, w Museo Ideale Leonardo da Vinci, w Denver Art Museum, w Frankfurter Kunstverein oraz w Stiftung Villa Stuck w Monachium, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Lublanie i Muzeum Marino Marini Pistoia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek