MASCAGNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów

MASCAGNI

Producent: Mascagni

Design, funkcjonalne i ergonomiczne formy, badania i wypróbowywanie nowych materiałów to kluczowe aspekty, na których Mascagni zawsze opierał swoją pracę. Mascagni Srl produkuje meble do biur i przestrzeni wspólnych. W swoich zakładach firma projektuje, industrializuje i dostarcza ogólne wyposażenie biurowe i wykonawcze, systemy przechowywania archiwizacji, ścianki działowe, krzesła i siedziska do biur i przestrzeni publicznych.
Dbałość o produkt zaczyna się już na etapie projektu. Niektóre z najwybitniejszych nazwisk w dziedzinie wzornictwa czerpią inspirację i doświadczenie z tworzenia różnych elementów kolekcji Mascagni. Te elementy są następnie przetwarzane na skalę przemysłową w firmie przez nasz zespół badawczo-rozwojowy. Ten zespół składa się z grupy ekspertów i osób technicznych, które potrafią przekształcić każdy krytyczny problem produkcyjny w pomysłowe rozwiązanie i wprowadzają innowacje, wydajność i solidność do każdego produktu, zawsze przestrzegając zasad bezpieczeństwa i przyjazności dla użytkownika.
Poddajemy każdy etap produkcji rygorystycznym kontrolom i jesteśmy dumni, że wszystkie nasze procesy, od przetwarzania surowców do gotowego produktu, mogą być powiązane z koncepcją Made in Italy oraz jej marką i jakością. To wszystko powody, dla których gwarantujemy, że każdy mebel produkowany przez Mascagni jest wykonany zgodnie z najwyższymi standardami i dlatego od ponad 40 lat zadowalamy rosnącą liczbę klientów we Włoszech i za granicą.
Mascagni Ufficio wzbogaca portfolio spółek Grupy Inwestycyjnej MIG Mezzalira (Jesse, Rotaliana, Sinetica Industries, Sitland, Sacemi Gamar) z nową marką w grudniu 2020 r. w celu ożywienia nowych synergii w celu wzmocnienia Made in Italy i uczynienia z Grupy punktu referencja w świecie biurowym dzięki kompletnym i innowacyjnym rozwiązaniom projektowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek