LUMINES LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

LUMINES LIGHTING

Producent: Lumines Lighting

Profile aluminiowe LUMINES Lighting to idealne profile montażowe do taśm LED. Dzięki minimalistycznemu i nowoczesnemu wzornictwu mogą służyć nie tylko jako elementy oświetlenia, ale również jako dekoracja. Dobór odpowiedniego stopu aluminium znacznie poprawia odprowadzanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, a tym samym wydłuża żywotność taśm LED.

Cieszymy się, że nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce oraz marka LED Labs Lighting jest rozpoznawalna w branży oświetleniowej na polskim rynku. Szczególnie cieszy nas fakt, że tytuł ten przyznawany jest tylko nielicznym. Nasze działania przynoszą korzyści, które napędzają nas do dalszego rozwoju firmy i pozwalają nam pracować nad nowymi, innowacyjnymi produktami. Myślimy innowacyjnie.

Naszą misją jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów, które dzięki zachowaniu konkurencyjnych cen stają się powszechnie dostępne. Staramy się, aby nasze rozwiązanie znacząco podniosło komfort użytkowania. Budujemy zaufanie.

Przez blisko 10 lat działalności wypracowaliśmy sobie pozycję solidnego partnera biznesowego. Współpracujemy z wiodącymi rozwiązaniami LED z Dalekiego Wschodu, gdzie znajduje się światowe centrum ich produkcji. Jako wyłączny importer w Polsce dostarczamy moduły LED z podzespołami Samsunga koreańskiej firmy GOQ.

Uczymy się od nich o jakości i precyzji wykonania. W naszym laboratorium fotometrycznym w Krakowie testujemy wszystkie importowane produkty. Dzięki dokładnej kontroli produkty, które trafiają na rynek, zachowują najwyższy poziom niezawodności. Jedną z naszych podstawowych wartości jest dostarczanie produktów podnoszących jakość życia. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze profile aluminiowe produkowane są wyłącznie z surowców polskich.

Patrzymy w przyszłość. Cieszymy się, że jesteś z nami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek