LINTELOO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów

LINTELOO

Producent: Linteloo

Stworzenie marki, która w każdy możliwy sposób emanuje „cieszeniem się dobrym życiem” – taka była wizja Jana te Lintelo, kiedy w 1994 roku założył holenderską markę wyposażenia wnętrz Linteloo. Dziś Linteloo nadal łączy współczesny design z najwyższą jakością i komfortem . Zarówno znani międzynarodowi projektanci, tacy jak Paola Navone i Dan Yeffet, jak i ekscytujący holenderscy nowicjusze, tacy jak Joeny Veldhuyzen van Zanten i Visser & Meijwaard, znaleźli w Linteloo kreatywnego partnera. Współpracując z najlepszymi rzemieślnikami i producentami we Włoszech i Holandii, przekładamy ich projekty na meble i oświetlenie na zamówienie, gdzie każdy element może być dostosowany do wymagań klienta.

Linteloo koncentruje się na ponadczasowych elementach, a nie ulotne trendy. Świadectwem niesłabnącego uroku projektów Linteloo jest fakt, że niektóre z najwcześniejszych elementów kolekcji są dziś tak samo popularne jak wtedy. Sofa „Easy Living” — pierwszy projekt Jana z 1994 roku — nadal cieszy się popularnością wśród klientów i stała się prawdziwą ikoną Linteloo. To samo dotyczy stołu „VNU” zmarłego Henka Vosa z 1998 roku.

Linteloo wierzy w budowanie silnych relacji osobistych, które mogą rozciągać się na pokolenia: syn Henka Vos, Roderick, jest znakomitym projektantem w swoim i dodanie jego niekonwencjonalnych stolików „Isola” do naszej kolekcji w 2010 roku było doniosłym wydarzeniem. Przedmioty w naszej kolekcji są tak różnorodne, jak projektanci, którzy są odpowiedzialni za ich powstanie. Ale wszystkie mają te same wartości: innowacyjne podejście, mocny podpis i drobiazgowe dbałość o szczegóły. Projekty Linteloo są bardzo indywidualne, ale połączone razem tworzą silną jednostkę rodzinną, jak w prawdziwym życiu. Prawdziwe życie, którym można się cieszyć.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek