LASKASAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 264 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 264 elementów

LASKASAS

Producent: Laskasas

Założona w Porto (Portugalia) w 2003 roku, firma Laskasas jest marką zajmującą się projektowaniem mebli, znaną z tworzenia ręcznie robionych mebli, tapicerki i elementów metalowych do projektów mieszkaniowych i komercyjnych.
Laskasas ugruntowała swoją reputację jako wiodąca firma meblowa, tworzenie przestrzeni z pewnym poczuciem, że praca ma źródło energii w każdym projekcie.
Jesteśmy kuratorowaną marką meblową, która łączy współczesnych projektantów wnętrz, architektów, dekoratorów, dealerów i salony meblowe w ich ciągle zmieniających się podróżach związanych z projektowaniem wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek