ISOLMANT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ISOLMANT

Producent: Isolmant

Isolmant odnosi sukcesy na rynku budowlanym od 1976 roku, początkowo oferując produkty dźwiękoszczelne, a następnie dodając linię do izolacji cieplnej. Silna i ważna obecność, konsekwentnie dążąca do innowacji w systemach i produktach budowlanych, firma wniosła znaczący wkład we wprowadzanie i utrzymywanie koncepcji, które są dziś wysoko cenione i doceniane w całej branży budowlanej. Historia firmy Isolmant zbudowana jest na pasji i profesjonalizmie ludzi, których inteligencja i ciężka praca budowały reputację firmy od ponad trzydziestu lat.
Misją firmy Isolmant jest dostarczanie firmom budowlanym, projektantom i wszystkim użytkownikom szerokiej gamy innowacyjne rozwiązania w zakresie izolacji akustycznej i termicznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek