I-MESH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

I-MESH

Producent: I-Mesh

i-Mesh® to opatentowana, wielokrotnie nagradzana, zrównoważona iw pełni konfigurowalna tkanina stworzona z myślą o architekturze, designie, sztuce i scenografii. Zupełnie nowa, opatentowana technologia stworzona po latach wewnętrznych badań w sektorach morskim i lotniczym.
To absolutna nowość na rynku budowlanym: włóknina wykonana z trwałych, wysokowydajnych włókien, które mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Urodzony na zewnątrz, wyjątkowy do wnętrz. Cechy i-Mesh doskonale wyrażają się, gdy jest używany na zewnątrz jako rozwiązanie zacieniające. W rzeczywistości doskonałe właściwości techniczne włókien pozwalają na zwiększenie komfortu cieplnego w cieniu, pozwalając widzieć niebo bez oślepienia: unikalny efekt bez konkurencji na rynku.
We wnętrzach wykonujemy przegrody przepuszczalne, high-tech zasłony, gobeliny, sufity i miękkie okładziny ścienne. i-Mesh to doskonały materiał na wyposażenie wystaw lub jako półprzezroczysta scenografia: jest lekki, wyjątkowy, wysoce konfigurowalny, wielokrotnego użytku, łatwy w montażu i demontażu.

i-Mesh®: okrągły materiałi-Mesh® jest produktem okrągłym, ponieważ jest produkowany wyłącznie jako panele na zamówienie. Panele te są produkowane przez lekki, innowacyjny i energooszczędny sprzęt, który jest w stanie formować panele na wymiar, jednocześnie tworząc zero odpadków. Naturalna odporność mechaniczna i-Mesh® pozwala na wielokrotne wykorzystanie produktu na różne sposoby.

Lovely made in Italyi-Mesh® jest produkowany we Włoszech na niesamowitym tle Monte Conero, gdzie elegancja naszych natura i miękki krajobraz ukształtowały DNA firmy. To w tym luksusowym otoczeniu utrwalamy model glokalnej firmy, która jest w stanie zapewnić najlepszą pomoc klientom na całym świecie, a także doskonałe wyniki produkcyjne „na czas”.
Zdobyliśmy know-how przez ponad 30 lat przy produkcji tekstyliów morskich i kosmicznych, a dziś nasze projekty rozwija wielokulturowy zespół złożony z architektów, inżynierów, materiałoznawców, projektantów obliczeniowych i kuratorów sztuki.
Pomimo takiego technologicznego podejścia, ma wszystkie cechy tradycyjnego produkt, pięknie wykonany przez świadomych rzemieślników. Indywidualne wykonanie i estetyka, kulturowo napędzane badania wzorców, zrównoważony makijaż dla przepisu w produkcji Soft Architecture: i-Mesh® jest zatem interesującą mieszanką nowoczesności i ludzkiej poezji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek