GREEN MOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

GREEN MOOD

Producent: Green Mood

Młoda belgijska firma założona w 2014 roku wprowadza nową, rewolucyjną koncepcję projektowania instalacji. Green Mood oferuje w pełni zachowane naturalne produkty roślinne, które łączą w sobie estetykę z wysokim poziomem pochłaniania dźwięku!
Główna cecha naszych produktów: Nie wymagają one absolutnie żadnej konserwacji.
Podczas podróży dookoła świata, Sadig Alekperov, założyciel Green Mood odkryła piękno i zalety konserwowanych roślin. Pasjonat designu, wpadł na pomysł łączenia materiałów roślinnych z przedmiotami codziennego użytku, takimi jak ramy, przegrody, stoły itp. i tym samym nadać im odrobinę zielonego stylu życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek