FORMER IN ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

FORMER IN ITALIA

Producent: Former In Italia

Former In Italia to międzynarodowa marka projektowa. Firma produkuje wysokiej jakości meble, które zdobią najbardziej prestiżowe domy na świecie. Siłą napędową Former In Italia jest pasja do ich pracy, która prowadzi firmę do ciągłych innowacji, łącząc w ten sposób rzemieślniczy know-how zdobyty przez prawie pięćdziesiąt lat doświadczenia z najnowocześniejszymi technikami obróbki, wykorzystując materiały o najwyższe standardy jakości, starannie dobrane spośród najlepszych producentów i inwestowanie w poszukiwanie unikalnego projektu.

Former In Italia: projekt i produkcja Made in ItalyStaranny dobór surowców, ekstremalna elastyczność produkcji, która pozwala oferowanie kompletnego wyposażenia na najwyższym poziomie, a duża dbałość o szczegóły sprawiają, że każdy produkt jest wyjątkowy i doskonale reprezentuje doskonałość Made in Italy.
Przy produkcji mebli tapicerowanych Former In Italia umiejętnie łączy talent i mądrość swoich rzemieślników o zdolnościach produkcyjnych i organizacyjnych na poziomie przemysłowym. Podstawowym przedmiotem działalności firmy są sofy i meble tapicerowane
dopełniają katalog produkcji stoły, krzesła, regały oraz meble do salonu. Każdy produkt jest wynikiem wnikliwych badań, wykonany z wykorzystaniem wykończeń i materiałów, które czynią go wyrafinowanym meblem. Wzornictwu i walorom estetycznym zawsze towarzyszy wyjątkowy komfort.

Former In Italia, początki i ewolucja markiFormer In Italia Srl została założona w latach 70. dzięki przedsiębiorczej idei braci Rombaldoni, specjalizujących się w produkcja krzeseł i artykułów tapicerowanych do przestrzeni prywatnych i publicznych. Rozwinęła się szybko na całym świecie, zdobywając uwagę i zaufanie salonów, projektantów, architektów i wykonawców. W trakcie swojej ewolucji firma zachowała swoje rzemiosło w nienaruszonym stanie, do którego z czasem dołączyły innowacyjne maszyny i możliwości produkcyjne na poziomie przemysłowym. W ostatnich latach założyła, jako korporacyjny spin-off, zakład stolarski poświęcony wyłącznie produkcji kontraktowej, który codziennie obsługuje międzynarodowe projekty w sektorze luksusowym: hotele, restauracje, jachty, statki wycieczkowe, prywatne rezydencje, sklepy itp. Firma jest dziś wyjątkowym punktem odniesienia dla wykonawców, architektów i projektantów w zakresie produkcji i tworzenia luksusowych mebli na wymiar.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek