FORIS L’ORIGINE DELLE IDEE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

FORIS L’ORIGINE DELLE IDEE

Producent: Foris L’Origine Delle Idee

Foris l'Origine delle Idee proponuje lampy o wysoce spersonalizowanym zastosowaniu dzięki możliwości orientowania, pozycjonowania i regulacji elementów, które ją tworzą. Chęć tworzenia wyjątkowych obiektów, w których know-how i technologia połączyły się z innowacyjnym designem, skłoniła Cristinę Serra i Alvise Tormene, odpowiednio dyrektor generalny i prezes grupy, do założenia marki Foris w 2016 roku. sztuka i solidne doświadczenie w dziedzinie oświetlenia Technologia LED, Foris l'Origine delle Idee proponuje świecące obiekty, które interpretują koncepcję interakcji między osobą a lampą.
Lampy „szyte na miarę” firmy Foris Tailoring to znak rozpoznawczy marki, która oferuje szyte na miarę obiekty świetlne i wzornicze, analizujące każdy szczegół na podstawie otoczenia, w którym zostaną umieszczone. Każdy produkt jest wyjątkowy i jest wynikiem wysiłków zespołu złożonego z ekspertów od oświetlenia i lokalnych wyspecjalizowanych rzemieślników w celu obróbki surowców, od metalu po drewno i skórę. Możesz również umieścić własną pieczęć na naszych produktach, a nasza strona internetowa forisluce.it, dostępna online od lipca 2020 r., umożliwia zamawianie różnych odmian i wykończeń naszych świateł i lamp.
Proces dostosowywania jest również obsługiwany przez oddany personel w we wszystkich fazach, od projektu po dostawę.
Kolekcje ForisDzięki swojej liniowej geometrii złożonej z prostokątnych płaszczyzn, równoległoboków i oświetlonych kształtów, które tworzą interakcję z otaczającym środowiskiem, lampy z kolekcji Mondrian oddają hołd pracom holenderskiego artysty. Dzięki szerokiej gamie wersji i kombinacji materiałów, światło i cienie przeplatają się, wydobywając piękno otaczających je obiektów, a wszystko to dzięki wysokiej jakości renderowaniu chromatycznemu LED i nienagannemu wzornictwu. Rama, w wielu odmianach, charakteryzuje się prostą i uniwersalną konstrukcją, odpowiednią do wyrafinowanych środowisk. Jej modułowa konstrukcja umożliwia budowanie i rozkładanie lampy, aby idealnie oświetlić różne przestrzenie. Odniesienia do świata sztuki są również widoczne w Flexa, te prace mają trzy długie świecące łodygi na solidnej podstawie, przypominające posąg pośrodku fontanny światła. Libro dei sogni jest skonfigurowana jako lampa biurkowa o liniowych kształtach na płaskiej podstawie, na której spoczywają dwie podświetlane ramki magnetyczne. W pełni konfigurowalna struktura pozwala orientować „strony” Libro dei sogni i wybierać wykończenia, które najlepiej integrują się z kontekstem. Foris oferuje również serię lamp o silnym komponencie technologicznym, którymi może sterować bezpośrednio użytkownik za pomocą systemów automatyki domowej – Alexa i Google Home – które umożliwiają zdalne włączanie i regulację natężenia światła
są to oprawy Hera i Linea lampy, odpowiednie do środowisk biurowych i domowych, które wymagają oświetlenia technicznego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek