EMU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 565 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 565 elementów

EMU

Producent: Emu

Emu oznacza ElettroMeccanica Umbra. Rodzina Biscarini założyła firmę w 1951 roku, aby produkować konstrukcje metalowe i siatki druciane. Z biegiem czasu firma Emu udoskonaliła technologię siatki drucianej i rozpoczęła produkcję mebli ogrodowych z wykorzystaniem tego materiału. Firma szybko stała się liderem w obróbce metali do mebli ogrodowych. Jakość materiałów i doskonałe wykonanie daje produktom EMU niezwykłą wytrzymałość i trwałość, w połączeniu ze starannym projektem i dbałością o komfort, przyczyniając się do sukcesu EMU na całym świecie. Dzięki nowemu Centrum Projektowania i Symulacji zaprojektowanemu przez architekta Andreę Pascucci oraz współpracy z uznanymi na całym świecie i wschodzącymi projektantami, firma odnowiła swoją strategię rozwoju. Szeroka gama stylów i wykończeń sprawia, że ​​produkty Emu nadają się do każdego kontekstu mieszkaniowego lub kontraktowego. Emu opracowuje i wytwarza swoje produkty w Marsciano, gdzie została założona 69 lat temu, kontrolując każdy etap produkcji, od wyboru surowców po testy zgodności wymagane przez najważniejsze międzynarodowe organy certyfikujące.

Rozwiązania Emu dla kontraktowych mebli zewnętrznych Meble ogrodowe Emu zdobią szeroką gamę prestiżowych lokalizacji, od Luwru Abu Zabi, przez lotnisko Heathrow, po najbardziej renomowane hotele, kurorty i statki wycieczkowe. W obszernym katalogu marki znajdują się stoły, krzesła, fotele, sofy, parasole i akcesoria do całkowitego wyposażenia każdej przestrzeni. Kolekcja Holly obejmuje leżak i mały stolik, które zdobią pokłady Costa Smeralda, nowego flagowego statku Costa Cruise. Podstawowy projekt konstrukcji holu Holly z malowanego aluminium charakteryzuje się elementem w kształcie fali, który łączy dwie nogi z każdej strony. Lekki i można go układać w stosy, idealnie nadaje się do wyposażenia plaż, basenów i statków wycieczkowych. Kolekcja Patricia Urquiola Re-Trouvé składa się z fotela ogrodowego, krzesła ogrodowego, niskiego stołka, stołów ogrodowych i wazonów. Dzięki przewiewnej, drucianej siatce w kształcie rombu firma Re-Trouvé urządziła kawiarnię w hotelu Novotel London Heathrow Airport T1 T2 i T3.
Kolekcja krzeseł i stołków Mia autorstwa Jeana Nouvela została wybrana do wyposażenia kawiarni w Luwrze Abu Dhabi, zaprojektowany przez samego Nouvela. Silna estetyka minimalistycznego i rygorystycznego projektu dodaje kolekcji kultowego nastroju. Kolekcja Ivy ma wszelkie referencje, aby stać się klasykiem mebli ogrodowych. Zaprojektowany przez Paolę Navone, dzięki zastosowaniu stalowej siatki nawiązuje do początków firmy. Ivy to bogaty salon na świeżym powietrzu z obszernymi i rzeźbiarskimi formami, których siatka filtruje światło, tworząc eteryczny efekt. Seria obejmuje sofę, fotel, niski stolik i pufę.

Meble zewnętrzne i akcesoria Emu do użytku mieszkaniowego Pomimo silnego powołania sektora kontraktowego, obszerny katalog Emu obejmuje również meble i akcesoria do użytku mieszkaniowego. Kolekcje Caprera i Pigalle są idealne do rustykalnych kontekstów
reinterpretują tradycyjne krzesła i stoły z kutego żelaza z rurek stalowych. Kolekcja Arc en Ciel obejmuje składane stoły i krzesła z malowanej stali, dostępne w kilku jasnych kolorach, przywołujące francuską atmosferę swoim retro designem oraz listwowymi oparciami i siedzeniami. Rio R50, zaprojektowany przez Emanuela Gargano i Antona Cristella, to bardziej współczesna wersja historycznego modelu Rio z lat 70. z rurową stalową ramą przyspawaną do rurowej stalowej podstawy. Kompletna kolekcja siedzeń obejmuje krzesło ogrodowe, fotel, taboret, stół i fotel wypoczynkowy - dostępne również jako bujak.
Seria Terramare, od Studio Chiaramonte-Marin, może zaaranżować każdą przestrzeń zewnętrzną. Wykonany z rurowego aluminium, wyróżnia się odlewanym złączem, które łączy nogi z poziomą konstrukcją, nawiązując do tradycyjnego systemu łączenia trzcinowego. Seria obejmuje leżak sztaplowany, tapicerowaną sofę trzyosobową, sofę dwuosobową oraz fotel do części dziennej-wypoczynkowej. Katalog składa się z rozkładanego stołu oraz stołu ogrodowego do jadalni. Idealne do kącika relaksu, lekkie i praktyczne krzesła składane z kolekcji Snooze od Studio Chiaramonte-Marin mają wesoły i kolorowy design. Malowana rama z rur stalowych podtrzymuje siedziska z EMU-Tex, tkaniny technicznej do użytku na zewnątrz, odpornej na promienie UV, czynniki atmosferyczne i wilgoć. W skład kolekcji wchodzą leżak, mały fotel, leżak i praktyczny podnóżek.

Meble ogrodowe EMU w sprzedaży online W sklepie internetowym Maximus Design.com dostępnych jest do sprzedaży ponad 200 artykułów EMU. Kup sofy, fotele, stoły, krzesła i akcesoria EMU do użytku zewnętrznego, mieszkalnego i kontraktowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek