EGOLUCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 249 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 249 elementów

EGOLUCE

Producent: Egoluce

Włochy to kolebka kreatywności. Jej rzemieślnicza tradycja i styl są znane i podziwiane na całym świecie do tego stopnia, że ​​znak Made in Italy zawsze stanowił pożądaną wartość dodaną. Włoski produkt można od razu rozpoznać za dbałość o szczegóły i wyrażane przez niego walory estetyczne. W ślad za tą wielką tradycją, od 1978 roku EGOLUCE tworzy produkty Made in Italy, głównie współpracując z włoskimi firmami i rzemieślnikami, aby zaoferować swoim klientom produkt high-tech i design. Rygorystyczny dobór wysokiej jakości komponentów i materiałów oraz obróbka kierująca się takimi kryteriami jak całkowita jakość pozwalają nam produkować i oferować klientom szeroką gamę opraw oświetleniowych do wszystkich zastosowań. Produkty, z których jesteśmy bardzo dumni. Produkty wyprodukowane we Włoszech.


Zrównoważony rozwój
Globalne ocieplenie i pilna potrzeba drastycznego zmniejszenia zużycia energii i emisji CO2 to obecnie problemy rozpoznawane na całym świecie. W tej nowej erze świadomości każdy ma swoją rolę do odegrania, bez względu na to, jak mały czy duży. EGOLUCE jest firmą świadomą ekologicznie i zrewidowała swoją kolekcję, proponując w tym katalogu szeroką gamę produktów o niskim zużyciu energii, które są wyróżnione znakiem ES (ENERGY SAVING). Jest to sposób, aby pomóc konsumentom w dokonywaniu wyborów przyjaznych dla środowiska, przyczyniając się w ten sposób do zrównoważonego rozwoju.


EGOLUCE dzisiaj
2015 został ogłoszony przez UNESCO Międzynarodowym Rokiem światła i światła oparte na technologiach. Branża oświetleniowa żyje w tym szczególnym roku z zapleczem technologicznym w szybkiej ewolucji, co stwarza ogromne możliwości dla innowacji. Również dla EGOLUCE jest to rok pełen nowości, zarówno w zakresie wzornictwa, jak i kolekcji dekoracyjnej. Katalog wzbogacony jest o innowacyjne produkty wzornicze, atrakcyjne pod względem wyglądu, a jednocześnie cech technicznych/funkcjonalnych. Jednocześnie wiele innych opraw zostało zmodyfikowanych lub przeprojektowanych, aby odpowiadały nowym technologiom, które zostały ostatnio przyjęte i przetestowane w kolekcji technicznej.


EGOLUCE CUSTOM dla rozwiązań szytych na miarę
Lubimy myśleć, że możemy być dla Ciebie nie tylko „jednym dostawcą jak każdy inny”, ale partnerem, do którego można się zwrócić, gdy zajdzie potrzeba dostosowania. Jedną z zalet produkcji we Włoszech do dziś jest możliwość szybkiego reagowania na Państwa specjalne życzenia. Bez względu na to, czy są one związane z rozmiarami, kolorami, barwami światła czy cechami technicznymi takimi jak ściemnianie czy oświetlenie awaryjne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek