DESIGNHEURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 87 elementów

DESIGNHEURE

Producent: Designheure

Założona od 2005 roku firma Designheure jest wydawcą współczesnego oświetlenia 100% Made in France. Projektujemy ponadczasowe i wysokiej klasy rozwiązania oświetleniowe. W branży oświetleniowej nasza marka ucieleśnia esencję francuskiej elegancji i luksusu. Designheure współpracuje z najlepszymi projektantami, aby tworzyć wyjątkowe dzieła i stara się zapewnić dedykowaną i zindywidualizowaną obsługę swoim profesjonalnym klientom. Nasze zespoły kładą szczególny nacisk na jakość obsługi klienta i szybkość produkcji.Współpracujemy z naszymi francuskimi partnerami, aby starannie dobierać najlepsze materiały. Każdy pojedynczy element jest montowany i rygorystycznie sprawdzany pod względem jakości w naszym warsztacie, co stanowi świadectwo wyjątkowego know-how. Kreacje Designheure cieszą się dużą popularnością poza granicami Francji: firma osiąga 50% swoich obrotów na arenie międzynarodowej i prowadzi handel w ponad 75 krajach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek