DEADGOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

DEADGOOD

Producent: Deadgood

Nasza kolekcja nowoczesnych mebli, oświetlenia i „produktów z osobowością” do wnętrz została zaprojektowana i wyprodukowana w Wielkiej Brytanii i dostarczana na cały świat, do najświeższych projektów komercyjnych na świecie.

Made in Britain Jesteśmy dumni z oferując elastyczną usługę, a ponieważ produkujemy nasze kolekcje w Wielkiej Brytanii, łatwo jest nam je modyfikować, zmieniając drewno, kolory, tkaniny i wykończenia produktów, jeśli jest to wymagane. Współpracujemy zarówno z zaawansowanymi technologicznie producentami, jak i tradycyjnymi rzemieślnikami. Faceci, którzy tworzą te urocze produkty, są tak różnorodni, jak postacie, które je projektują.

Deadgood Family Jeśli wierzysz w ten szum, wiesz, że projektanci, z którymi współpracujemy, są w awangardzie Wielkiej Brytanii scena projektowa i są odpowiedzialni za stworzenie naszej eklektycznej kolekcji produktów. Jesteśmy również dumni z tego, że budujemy wyjątkowy wewnętrzny zespół inteligentnych, kreatywnych myślicieli. Lubimy myśleć o całej tej sieci jak o rodzinie Deadgood, bez której nasz biznes byłby niczym więcej niż błyskotliwym pomysłem na odwrocie podkładki do piwa.

Deadgood Inspiration Jeśli szukasz Trochę Deadgood Inspiration napisz do nas, jesteśmy przyjazną grupą ludzi i zawsze chętną do wysłużenia ucha. Możemy nawet zorganizować oprowadzenie po salonie DeadgoodxBreather w Clerkenwell w Londynie - gdzie możesz osobiście zapoznać się z naszą kolekcją produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek