DCW ÉDITIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów

DCW ÉDITIONS

Producent: Dcw Éditions

Dobrze pomyślana, dobrze zaprojektowana, dobrze wykonana w odpowiedniej cenie. To właśnie oferuje DCW éditions z różnymi lampami do edycji, we współpracy z utalentowanymi projektantami z różnych krajów. Simon Schmitz i Sebastian Summa z Niemiec, Dominique Perrault i Gaelle Lauriot-Prévost, Philippe Nigro, Eric de Dormael… z Francji, Ilia Sergueievitch Potemine z Rosji, Esther i Sam ze studia Vantot w Holandii i wiele więcej w przyszłości. Każda kolekcja ma swoją historię i żywi się sobą. Jedna kolekcja nigdy nie goni innej. Zostały zaprojektowane tak, aby służyły przez długi czas i służyły jako sztafeta sztafetowa między pokoleniami. Zaprojektowane z uczciwością i zakorzenione w przeszłości, są wykorzystywane w teraźniejszości dla przyszłej wizji.
DCWéditions to nie tylko edytor obiektów, ale także firma „rodzinna”. Proponowanie swoim klientom czegoś nowego, niecodziennego i odmiennego od tego, co można zobaczyć na rynku oświetlenia i mebli. Każdy dział firmy pracuje nad tym, aby zadowolić klienta i zapewnić to, co najlepsze w marce. Dział handlowy, w stałym kontakcie z klientem, pomaga i informuje o kolekcjach, ale także przyjmuje zamówienia. Dział rozwoju zajmujący się koncepcją świateł zawsze poszukuje nowości do stworzenia i zaprezentowania. Zainspirowani kształtami, które widzą w codziennym życiu, tym, co cenią i różnymi materiałami, których używają na co dzień.
Dział marketingu we współpracy z reklamami i agentami w części komunikacyjnej pomaga opowiedzieć historię na różne sposoby marka i różne kolekcje. Nie zapominając o dziale księgowości, logistyki i projektów. Wszystkie one są również częścią sukcesu wydań DCW.
Sukces, który miał miejsce przez lata. Philippe Cazer i Frédéric Winkler, pełni kreatywności i pasjonaci klasyki, chcieli i nadal chcą, aby przedmioty odzwierciedlały piękno i prawdę o nich samych. Wyrażać swoją oryginalność i innowacyjność w radzeniu sobie z nowoczesnością i współczesnością. Rozwijaj światła o estetycznie harmonijnych i eleganckich kształtach. Elementy dobrze przestudiowane i funkcjonalne do codziennego użytku. W tym stół, sufit, lampa wisząca, ścienna, architekci, lampy podłogowe, krzesło i półki.
A co najważniejsze stworzenie niepowtarzalnego designu. Wyjątkowa historia, która zawsze zaskakuje, historia między przeszłością a teraźniejszością, która opowiada długą podróż złożoną z eksperymentów i badań z nieustannym dążeniem do doskonalenia się i doskonalenia. Firma ma być poszukiwaczem talentów, niosącym światło twórcom i ich projektom napędzanym przez czas. Takich jak Julien-Henri Porché, projektant krzesła Surpil. Bądź tam, gdzie się tego nie spodziewasz, uczestnicząc w licznych wystawach na całym świecie. Paryż, Kopenhaga, Berlin, Mediolan... Współpraca z różnymi aktorami, takimi jak firmy producenckie, dziennikarze, magazyny, influencerzy i kanały telewizyjne.
W 2008 roku, kiedy powstało, oboje wiedzieli, jak uchwycić esencję starych klasyków i przekształcić je w nowoczesne obiekty projektowe. Zrozumieli oryginalność pracy słynnych wynalazców, którzy w przeszłości realizowali wiele projektów. I to właśnie dzięki tym poprzednim planom pracy byli w stanie przeprowadzić i wyprodukować nowe kreacje.
Kreacje i reedycje rozpoczęły się od Lampe Gras autorstwa Bernarda Albin-Grasa w 2009 roku, krzesła Surpil przez Julien-Henri Porché w 2010 roku , Mantis Bernarda Schottlandera w 2013 r. Lampe Gras XL Outdoor w 2014 r., Les Acrobates de Gras i Mobilier de Gras w 2015 r. Here Comes The Sun Bertranda Balasa oraz In The Tube Dominique Perrault i Gaelle Lauriot-Prévot w 2016 r. ISP autorstwa IIa Serguevitch Potemine, Les Doubles de Gras i Miroir MbE w 2017 roku. In The Sun, In The Tube 360, Broche autorstwa Erica de Dormaela i Biny autorstwa Jacquesa Biny'ego w 2018 roku. W 2019 roku marka ujawniła Aaro autorstwa Simona Schmitza, Org Sebastiana Summy, Biny Curve Jacquesa Biny'ego, VVV Vantot Studio, Respiro Philippe'a Nigro. Mapa 1, Mapa 2, Boucle i Knokke autorstwa Erica de Dormaela oraz stół In The Sun autorstwa Dominique'a Perraulta i Gaelle Lauriot-Prévost. Również część kolekcji Cordless.
Jak powiedział Jean Guitton: „Być na czasie to dzielić los martwych liści”. Marka ma jeszcze wiele do ujawnienia światu świateł i mebli w nadchodzących latach. DCWéditions, redaktor ds. oświetlenia i mebli. Paryż, Francja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek