DAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DAM

Producent: DAM

DAM to design, rzemiosło i meble. Chodzi o produkty, które opowiadają historie o kulturze i wspomnienia.
Pomiędzy tradycją a współczesnością marka łączy materiały i tradycyjne techniki z kreatywnym i innowacyjnym rysunkiem. Odwołuje się do emocji, prostoty i jakości życia w zgodzie z naturą i społeczeństwem. Kultura portugalska i codzienne rzeczy są inspiracją do tworzenia utworów dostosowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Każda sztuka to efekt synergii pomiędzy projektantami, rzemieślnikami i przemysłem. W ten sposób budują most między Gospodarką a Kulturą, odnawiając zbiorowe dziedzictwo, które pozostaje autentyczne, a przez to kontrastujące. Celem jest waloryzacja i promocja portugalskiej tożsamości na całym świecie.
Każda sztuka DAM jest produkowana na północy Portugalii, obszarze kraju o największym potencjale w sektorze meblarskim. Tutaj kontrola produkcji wymaga staranności i precyzji, co wyraźnie widać na każdym meblu, który opuszcza fabrykę. Nie ma maszyny, która mogłaby naprawdę zastąpić rękę lub oko, więc DAM zapewnia zaangażowanie w wysokiej jakości materiały, technologię i rzemiosło. DAM współpracuje z firmami produkcyjnymi, które dostarczają najlepszych technik i rozwiązań estetycznych, aby produkować piękne i dobrze wykonane meble, przesuwając jednocześnie granice możliwości, ponieważ chcą stworzyć meble, które wytrzymają codzienne użytkowanie, a także starzeją się z silną osobowością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek