CREATIVEMARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 97 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 97 elementów

CREATIVEMARY

Producent: Creativemary

CreativeMary to marka oświetlenia dekoracyjnego z siedzibą w Porto w Portugalii, która od 2012 roku projektuje i produkuje ekskluzywne lampy rzemieślnicze. Poprzez markę prezentujemy unikalne i awangardowe elementy oświetleniowe inspirowane rozległym i fascynującym światem. Jego głównym celem jest wszechstronność, co widać szczególnie w 3 istniejących kolekcjach. W CreativeMary używamy zróżnicowanego wyboru wyrafinowanych materiałów, takich jak tkaniny, aluminium, mosiądz, miedź lub dmuchane szkło, aby zagwarantować naszą jakość i wyjątkowość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek