CONCEPTUWALL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów

CONCEPTUWALL

Producent: Conceptuwall

Asortyment i kreacje CONCEPTUWALL pozwalają na dużą elastyczność w zakresie personalizacji (wymiary, zmiany kolorów, a nawet grafiki). Bardzo dobrze pasuje do projektów wykonawców: siedzib firm, gabinetów lekarskich, hoteli, restauracji, siłowni oraz projektów prywatnych. Zainspirowany dziewiętnastowieczną jakością panoramy ścian, CONCEPTUWALL tworzy i sprzedaje swoje dekoracje na wysokiej jakości włókninie, bardzo matowej z aksamitnym dotykiem. Kolory są odporne na promieniowanie UV, zmywalne, zmywalne i ognioodporne. CONCEPTUWALL oferuje również gamę skoordynowanych produktów: Gum-it (usuwalny klej tekstylny), abażury, poduszki, ramki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek