CBDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 141 elementów

CBDESIGN

Producent: Cbdesign

Począwszy od naszego doświadczenia z Tanjaya, firma cbdesign została założona jako włoski specjalista projektant i producent mebli ogrodowych dla sektora projektów pod klucz. Ta dynamiczna, kosmopolityczna firma ma siedzibę we Włoszech, ale nasze kreacje można znaleźć na całym świecie.

Jakość, wzornictwo i innowacyjność dla ekskluzywnych rozwiązań rekreacyjnych
Cbdesign zawsze zwracał uwagę na innowacje, podczas gdy pozostawanie wiernym tradycji. Byliśmy jedną z pierwszych firm na świecie, które powróciły do ​​lat 50. i 70. XX wieku i zastąpiły tradycyjny rattan aluminium i nowoczesnymi materiałami syntetycznymi.
Nasze oryginalne projekty wywodzą się z włoskiego stylu, a jednocześnie uwzględniają międzynarodową kreatywność. Kiedy łączymy je z trwałymi materiałami i ekstremalnym naciskiem na szczegóły, otrzymujemy esencję każdej kreacji cbdesign.
Cbdesign wyposaża przestrzenie zewnętrzne w ekskluzywne, ponadczasowe elementy inspirowane naturą i wszystkim, co ją otacza, aby zapewnić komfort i relaks w doskonałej harmonii z naturą.

Jakościowe surowce dla wysokiej jakości produktów
Pierwszy wpływ na jakość ma nasz wybór surowców, które są innowacyjne i starannie dobierane. Na przykład cbdesign używa tylko drewna tekowego klasy A, które ma co najmniej 40 lat, aby uzyskać drewno naturalnie olejowane, w kolorze miodu i gładkie w dotyku. Kolejnym stosowanym przez nas materiałem jest aluminium malowane proszkowo epoksydowo, które nadaje połysk, jednolity kolor i niezwykłą odporność na warunki atmosferyczne, chlor i słoną wodę. Nawet syntetyczne materiały są starannie dobierane pod kątem ich trwałości.
W końcu, nasze tkanie jest jednym z wyróżników kolekcji cbdesign. Umiejętnie wykonany ręcznie z wysokiej jakości sznurka, który tworzy bogactwo wzorów, a dodatkowo wzbogacony kombinacjami kolorów, które nadają niepowtarzalny styl wszystkim aranżacjom.
Taki jest styl kolekcji cbdesign. Kompletne ekskluzywne rozwiązania, które idealnie sprawdzają się we wszystkich przestrzeniach zewnętrznych, w których liczy się styl.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek