CANTIERO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

CANTIERO

Producent: Cantiero

W roku 1949 w Bovolone Severino Cantiero założył warsztat rzemieślniczy do produkcji wysokiej jakości klasycznych mebli.
Z niewielką liczbą rzeźbiarzy, stolarzy i inkrustacji, warsztat rozpoczął produkcję wartościowych mebli. Minęły lata, a stworzone produkty stały się kwintesencją włoskiej elegancji i kunsztu meblarstwa.
Od 1982 roku do chwili obecnej Remo Cantiero i jego pracownicy przeszli długą drogę od oryginalnego sklepu rzemieślniczego. Dziś designerska marka Cantiero stała się wyrafinowanym producentem wysokiej klasy mebli, porównywalnych z najsłynniejszymi w swojej dziedzinie na rynku międzynarodowym. Rozpoznawalność produktu Cantiero jest wynikiem ciągłego przepływu propozycji, o innowacyjnej estetyce i najwyższym poziomie jakości. Cantiero przywrócił klasyczne meble do życia dzięki nowym formom i kolorom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek