CANGINI & TUCCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

CANGINI & TUCCI

Producent: Cangini & Tucci

Założona w 1961 roku przez mistrza Luigiego Gino Canginiego w Cesenie (FC), ucząca się od najmłodszych lat różnych technik obróbki szkła. Dominująca sztuka inspirowana jest obróbką drobnego szkła (borokrzemianu) wydmuchiwanego na ogniu i kształtowanego całkowicie ręcznie. Autentyczny twórca, zaczyna produkować kolekcje sztuki prezentów i wyposażenia domu. Po wielkim sukcesie w branży dekoracyjnej, w 1987 roku Gino Cangini przechodzi na emeryturę, a firmą zarządzają jego zięć i córki.
Cangini Tucci przez lata nadal zachowuje swój specyficzny, charakterystyczny kunszt.
Prawdziwy prekursor, od 2001 roku jego zięć Pietro Tucci rozpoczął produkcję pierwszych lamp ze szkła borokrzemianowego, materiału, który do tej pory nigdy nie był używany w przemyśle oświetleniowym, otrzymując pochwały i uznanie od publiczności, która naciskała na zwiększenie katalogu produktów o pomoc młodych projektantów, potwierdzająca całkowicie fabrykę na rynku oświetleniowym, nie tracąc przy tym wartości rzemieślniczych, które zawsze wyróżniały.

Wartości Cangini e TucciWartości, które są przekazywane na co dzień przy produkcji produktów to czysta jakość kunszt rzemieślniczy: dbałość o szczegóły w połączeniu z zastosowaniem wyższej jakości materiałów to główne cele, aby oferować cenionym klientom zawsze que products.
Projektowanie, dobór detali, zdobień oraz zróżnicowana gama kolorystyczna powierzone są wykwalifikowanym fachowcom, którzy z pasją studiują najciekawsze rozwiązania dla modelarstwa.
Cała praca wykonywana jest w całości przez ręcznie, dzięki czemu każdy produkt jest absolutnie wyjątkowy.
Z tego powodu wielkość przedmiotów może różnić się o kilka milimetrów od katalogu, upewnij się, że dodaje to wartości i gwarantuje jego autentyczność.
Każda sztuka produkcji CANGINI E TUCCI jest wyjątkowy, autentyczny i wyprodukowany we Włoszech.

Produkty Cangini e TucciLinia produktów Cangini e Tucci obejmuje szeroki asortyment tradycyjnych żyrandoli, ale także współczesnych źródeł światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek