CALMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

CALMA

Producent: Calma

Calma to niezależna marka mebli ogrodowych założona w 2009 roku. Tam, skąd pochodzimy, calma (co po hiszpańsku i katalońsku oznacza „spokój”) to sposób na życie. Wierzymy w odpowiedzialne projektowanie, tworząc ponadczasowe przedmioty, które mają cieszyć się spokojem.Z spokojem żyjemy na świeżym powietrzu. Słońce, morze, skaliste wybrzeże i północne wiatry tramuntana. Empordà nas otacza. Zainspirowany naturalnym pięknem, lokalnym rzemiosłem i charakterem jego mieszkańców. Produkowane przez nas przedmioty odzwierciedlają miłość do naszej ziemi.Produkcję naszych wyrobów powierzamy lokalnym producentom. Rzemieślnicy, którzy rozumieją tworzenie i tradycję bardziej niż ktokolwiek inny. Mistrzowie rzemiosła, którzy odciskają swoje piętno na każdym z naszych produktów i utrwalają swoją wiedzę.Trendy są stresujące. Ponadczasowość przynosi spokój. Odrzucamy jednorazowy design i sprzeciwiamy się modom i trendom. Wierzymy w odpowiedzialne projektowanie, produkując meble ogrodowe, które są nieporównywalne, oryginalne i wytrzymują próbę czasu. Naszym obowiązkiem jest tworzenie produktów, które są wyjątkowo Calma, przywracanie do życia uwielbianych arcydzieł i kuratorowanie nowych kolekcji przez wiodących projektantów, którzy nas inspirują.Calma jest kierowana przez zespół multidyscyplinarni profesjonaliści pasjonaci projektowania i zjednoczeni w swoim oddaniu prostocie, wygodzie i pięknu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek