BS.LIVING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

BS.LIVING

Producent: Bs.Living

Patrząc na design i architekturę, bs.living to nowa marka oświetlenia, która bada innowacyjne sposoby wykorzystania światła i znajduje nowe sposoby integracji szerokiej gamy możliwości wyświetlania światła z możliwościami LED. Brossier Saderne, znany producent oświetlenia dekoracyjnego i studio projektowe Avionstudio, współpracowały, aby połączyć wiedzę techniczną i elegancki design, dwie główne cechy marki. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na różne zastosowania, wytwarzając wysokiej jakości oświetlenie do różnorodnych wnętrz w najbardziej elegancki sposób, to jest sedno podejścia projektowego bs.living. Wiele modeli ma regulowaną wysokość i jest dostępnych w szerokiej gamie wykończeń, oferując elastyczne systemy do złożonych projektów architektonicznych. bs.living to nowa marka dla Twoich nadchodzących projektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek