BS.LIVING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów

BS.LIVING

Producent: Bs.Living

Patrząc na design i architekturę, bs.living to nowa marka oświetlenia, która bada innowacyjne sposoby wykorzystania światła i znajduje nowe sposoby integracji szerokiej gamy możliwości wyświetlania światła z możliwościami LED. Brossier Saderne, znany producent oświetlenia dekoracyjnego i studio projektowe Avionstudio, współpracowały, aby połączyć wiedzę techniczną i elegancki design, dwie główne cechy marki. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na różne zastosowania, wytwarzając wysokiej jakości oświetlenie do różnorodnych wnętrz w najbardziej elegancki sposób, to jest sedno podejścia projektowego bs.living. Wiele modeli ma regulowaną wysokość i jest dostępnych w szerokiej gamie wykończeń, oferując elastyczne systemy do złożonych projektów architektonicznych. bs.living to nowa marka dla Twoich nadchodzących projektów.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek