BAREL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

BAREL

Producent: Barel

Urodzony w Mondovì w 1956 roku Barel w pełni należy i nawiązuje do wielkiej tradycji włoskiego rzemiosła. Przez dziesięciolecia uosabiał autentyczną esencję Made in Italy, zawsze rozwijając się, ale nigdy nie odrzucając własnej tożsamości i umiejętności.


Projektuj kolekcje w unikalnym stylu
Produkcja, która łączy w sobie główne dziedzictwo Firmy, sztukę kucia żelaza, z najlepszymi materiałami, aby tworzyć kolekcje projektowe o niepowtarzalnym stylu, charakteryzującym się jakością produktów oraz oddanymi badaniami estetycznymi i funkcjonalnymi.


Odnawiając i wprowadzając innowacje, firma Barel prezentuje teraz serię niezwykle nowoczesnych produktów, będących efektem współpracy z renomowanymi projektantami i architektami, a także bardziej tradycyjne oferty z „ponadczasowymi” liniami.


Unikalne przedmioty klasy i jakości
Każdy produkt Barel jest dziełem sztuki i jest wytwarzany wyłącznie w pracowniach i laboratoriach dekoracyjnych Spółki, ściśle tworzony i wykańczany ręcznie, ponieważ tylko prawdziwa praca ręczna, precyzyjna i oryginalny, może zaoferować koneserom wyjątkową klasę i obiekty wysokiej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek