ASTON MARTIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

ASTON MARTIN

Producent: Aston Martin

Włoscy specjaliści od mebli FORMITALIA prezentują nową kolekcję Aston Martin Interiors: ekskluzywne i luksusowe produkty inspirowane filozofią Aston Martin „Art of Living”. Kolekcja Aston Martin Interiors została stworzona z wykorzystaniem najlepszych włoskich tradycji i doboru materiałów, łącząc design i luksus. Kolekcja uosabia wspólne wartości brytyjskiej ikony i Formitalii, z niezrównaną dbałością o szczegóły.

Formitalia zaprezentowała nową kolekcję na Milan Salone Internazionale del Mobile 2015: Milan Design Week był światową sceną do zaprezentowania ich najnowsza koncepcja domu. Ta elegancka i uwodzicielska kolekcja została stworzona, aby odzwierciedlać bezkompromisowy poziom wzornictwa, komfortu, luksusu i osiągów ucieleśnionych przez nowoczesny samochód sportowy Aston Martin: wykonane na zamówienie ramy z drewna, stali i włókna węglowego, a wszystko to w połączeniu z delikatną skórą i wełną, aby zapewnić ergonomię i luksusowy komfort dla właściciela.

Stylowy i wyrafinowany dodatek do każdej współczesnej przestrzeni mieszkalnej. Podobnie jak wszystkie meble FORMITALIA, każdy element kolekcji Aston Martin Interiors jest „Made in Italy” w regionie Toskanii i miast Firenze, Prato, Pistoia i Piza. Pierwsza kolekcja wzornicza Formitalia powstała w 1991 roku, jej błyskawiczny i ciągły sukces wynika z wysokiego poziomu wiedzy i zrozumienia skór skórzanych oraz doboru najcenniejszych zabiegów garbowania. Wiedza zdobyta dzięki różnym partnerstwom z luksusowymi markami zapewniła Formitalia wiedzę niezbędną do przekazywania filozofii „Art of Living” Astona Martina.

Zarządzana przez braci Davida i Gianniego Overi, Formitalia koncentruje się dziś na koncepcjach projektowych. które oferują starannie zintegrowane rozwiązanie dla środowisk domowych, biurowych i korporacyjnych, dzięki czemu są popularne wśród różnorodnych klientów. Ich wpływ rozciąga się od wnętrz wspaniałych willi w najbardziej ekskluzywnych lokalizacjach po inwestycje hotelowe i miejsca kulturalne na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek