ARTICOLO LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

ARTICOLO LIGHTING

Producent: Articolo Lighting

Australijskie studio projektowe Articolo od 2012 roku zgłębia „sztukę światła” poprzez ręcznie wykonane, rzemieślnicze elementy oświetleniowe. Założone przez znanego projektanta Nicci Greena, kolekcje oświetlenia Articolo odkrywają wyjątkową indywidualność i subtelne różnice nieodłącznie związane ze szkłem dmuchanym w połączeniu z ponadczasową estetyką wzornictwa. Po oświetleniu te wyrafinowane formy rzucają unikalne wzory i ruchy, które odzwierciedlają niezrównaną grę cieni, charakterystyczną dla Articolo.Z siedzibą w Melbourne, Articolo interpretuje swoje europejskie wpływy projektowe poprzez: australijska wrażliwość, szczerze i żartobliwie łącząca rzemiosło i materialność. Projekty oświetlenia studia znalazły zastosowanie w jednych z najlepszych wnętrz na świecie – od luksusowych marek hotelowych po uznane restauracje, kluby członkowskie i wysokiej klasy projekty mieszkaniowe. Dzięki nieustannemu zaangażowaniu w pracę z najlepszymi lokalnymi i światowymi rzemieślnikami, Articolo odzwierciedla nieustanną pasję Greena do uchwycenia teksturowego ducha światła poprzez ponadczasowe formy, którymi dzieli się z międzynarodową publicznością projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek