ARCHIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ARCHIER

Producent: Archier

Archier wierzy w inkluzywne innowacje poprzez tworzenie przestrzeni i przedmiotów. Archier stara się wyrażać wizję, rzeźbiąc surowce w sposób wydajny i otwarty.
Proces Archiera to ewoluujące ramy, które umożliwiają pracę w kierunku Twoich celów. Został opracowany w celu zmniejszenia ryzyka i maksymalizacji możliwości.
Zespół tworzy na podstawie wiedzy zdobytej podczas 18-letniego doświadczenia w nagradzanych firmach architektonicznych z Hobart i Melbourne, połączonych pragnieniem stworzenia integracyjnego, holistycznego projektu serwis. Archier dąży do tworzenia angażujących przestrzeni, które przyczyniają się do codziennego rytuału, przy minimalnym wpływie na środowisko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek