AQUADOMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

AQUADOMO

Producent: Aquadomo

Aquadomo zostało założone w Wiedniu w 1976 roku i jest w pełni zaangażowane w kontynuację wspaniałego dziedzictwa wiedeńskich warsztatów artystycznych i rzemieślniczych z początku XX wieku. Firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów łazienkowych. Każdy gotowy produkt opuszczający manufakturę mówi o funkcjonalności, ponadczasowym designie i doskonałym wykonaniu. Produkty są wykonane z litego mosiądzu, a białe i czarne kawałki szkła (kubki i mydelniczki) są ręcznie dmuchane w Murano we Włoszech. Produkty są dostępne w wielu wykończeniach galwanicznych, a także w bardziej wytrzymałych wykończeniach PVD. Wyrafinowane detale, takie jak poręcze na zawiasach na półkach, zapewniają łatwą konserwację. Metody klejenia specjalnie zaprojektowane dla branży projektowej pozwalają na montaż akcesoriów bez śrub. Stosując takie techniki możliwe jest mocowanie przedmiotów do paneli ściennych z płytek, a nawet powierzchni szklanych bez wiercenia. Wszystkie części są produkowane w całości w Europie. Gwarantuje to wysoką jakość materiałów i wykonania, a dodatkową korzyścią jest krótki czas realizacji projektów hotelowych obejmujących dużą liczbę elementów. Bezkompromisowe dążenie firmy do perfekcji zaowocowało wieloma prestiżowymi projektami w sektorze luksusowych hoteli. Nasze produkty zostały zainstalowane w kilku 5* projektach hotelarskich na całym świecie, m.in.: The Four Seasons Trinity, Londyn - The Langham Hotel, Londyn - St. Regis Hotel w Palm Tower, Dubaj - Rosewood Hotel, Wiedeń - Chelsea Hotel, Nowy York - Ritz Carlton Hotel, Astana.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek